W sobotę 05 grudnia Stowarzyszenie CYRUSIK z Czciradza zorganizowało zabawę Mikołajkową dla najmłodszych. Na bal przybyła prawie setka dzieci, dla których już od samego początku Elfy Świętego Mikołaja przygotowały mnóstwo atrakcji. Były tańce, gry i zabawy tematyczne oraz drużynowe konkursy sprawnościowe dla kilku grup wiekowych. Ogłoszono również konkurs na najpiękniejsze przebranie. Nagrodę zdobyła Zuzia Sobolewska, która otrzymała w prezencie wielkiego pluszowego misia.

Najbardziej oczekiwaną atrakcją był oczywiście przyjazd Świętego Mikołaja. Dzieci przywitały go pięknymi wierszykami i gorącymi oklaskami. Każde dziecko otrzymało od Mikołaja wielką torbę słodyczy i adwentowy kalendarz z czekoladkami.

Rodzice, oprócz uczestnictwa w zabawach, mogli obserwować swoje pociechy przy kawie i domowych wypiekach przygotowanych przez Panie z Cyrusika.

Ogromne podziękowania należą się organizatorom i osobom, które pomimo przedświątecznej gorączki pomagały w przygotowaniu zabawy. To dzięki ich zaangażowaniu kolejny raz mogliśmy sprawić radość i wywołać uśmiech na buziach naszych najmłodszych mieszkańców.

                                                                                            Autor: Anna Gwarda

« 1 z 7 »